• Gratis transport bij meer dan 1000 stuks

Onze medewerkers!

PouchDirect heeft een gedreven en gepassioneerd team in huis dat vol enthousiasme dag in dag uit werkt aan de beste verpakkingsoplossingen voor onze klanten. Ons team bestaat uit experts met een gedegen achtergrond in de wereld van verpakkingen. Eerlijk, doortastend, vooruitdenkend en klantgericht, waarbij humor ook zeker een belangrijke rol speelt.


Klaske Klaske
Klaske

Customer Support Back office

E-mail: klaske@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Karin Karin2
Karin

Customer Support Sales

E-mail: karin@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Ruud Ruud2
Ruud

Customer Support Sales

E-mail: ruud@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Gerwin Gerwin2
Gerwin

Customer Support Sales

E-mail: gerwin@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Yvet Yvet2
Yvet

Customer Support Back office

E-mail: yvet@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Antwin Antwin2
Antwin

Customer Support Marketing

E-mail: antwin@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Marijke Marijke2
Marijke

Customer Support Sales

E-mail: marijke@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Edo Edo2
Edo

Customer Support Management

E-mail: edo@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Mirthe Mirthe2
Mirthe

Customer Support Back office

E-mail: mirthe@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Lotte Lotte2
Lotte

Customer Support Media design

E-mail: lotte@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Linda Linda2
Linda

Customer Support Buying

E-mail: linda@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Monique Monique2
Monique

Customer Support Sampling

E-mail: monique@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Kees Kees2
Kees

Customer Support Machines

E-mail: kees@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240
Jacoline Jacoline2
Jacoline

Customer Support Sampling

E-mail: jacoline@pouchdirect.nl
Tel: 0031 (0)85 486 5240

Onze partners

Alleen kan je niets, daarom zijn we super blij samen te werken met onze fantastische partners.

Production
Production
Fulfilment Warehouse
Warehouse
Website Development
Web Development
Online Marketing
Online Marketing
Finance
Finance
Logistics
Logistics